1.Пластинаи сари дуҷонибаи пайвандӣ
Пластинаи сари дугонаи ин мизи ҷарроҳии барқӣ метавонад баландии сари тахтаро озодона танзим кунад, ки ба бемор имкон медиҳад, ки ҳангоми иҷрои амалиёт дар мавқеъҳои гуногун кунҷи сари бароҳат дошта бошад.
2. Плитаи пой метавонад идоракунии барқӣ ё идоракунии пружинаи газ бошад
Пластинаи пойро метавон бо пружинаи газ идора кард ё онро ба идоракунии барқӣ навсозӣ кард.
3. Системаи назорати дукаратаи ихтиёрӣ
Контроллери дастӣ ва идоракунии иловагии панелӣ муҳофизати дукаратаро ҳангоми ҷарроҳӣ таъмин мекунанд.
4.Рехтагарони калон
Чархакҳои TENTE аз Олмон воридшуда, ба фарсудашавӣ тобовар ва хомӯш.
5. Батареяи барқгирандаи дарунсохт
Мизи ҷарроҳии барқии TDY-2 бо батареяи барқгирандаи баландсифат муҷаҳҳаз шудааст, ки метавонад ба ниёзҳои 50 амалиёт ҷавобгӯ бошад. Дар айни замон, он дорои манбаи барқи AC барои таъмини энергияи барқӣ барои таъмини бехатарии ҳадди аксар мебошад.
6.Интихоби бештари ихтиёрӣ
Функсияи иловагии аз нав танзимкунии як тугма, флексияи мусбат ва флексияи баръакс.
Pпараметрҳо:
| МоделАшё | Мизи ҷарроҳии барқии сайёри TDY -2 |
| Дарозӣ ва паҳнӣ | 2100мм*550мм |
| Баландӣ (боло ва поён) | 1000мм / 700мм |
| Сарлавҳаи сар (боло ва поён) | 45° 90° |
| Табақи қафо (боло ва поён) | 90°/ 17° |
| Тахтачаи пой (боло / поён / ба берун) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Тренделенбурги баръакс | 25°/ 25° |
| Майл кардани паҳлӯӣ (чап ва рост) | 15°/ 15° |
| Баландшавии пули гурда | ≥110 мм |
| Лағжиши уфуқӣ | 345 мм |
| Флекс/Рефлекс | Амалиётҳои якҷоя |
| Тахтаи рентгенӣ | Ихтиёрӣ |
| Сафҳаи идоракунӣ | Стандартӣ |
| Системаи электромоторӣ | Jiecang |
| Шиддат | 220В/110В |
| Басомад | 50Гц / 60Гц |
| Мутобиқати барқ | 1.0 кВт |
| Батарея | Бале |
| Матрас | Матраси хотира |
| Маводи асосӣ | 304 Пӯлоди зангногир |
| Иқтидори боркунии максималӣ | 200 кг |
| Кафолат | 1 сол |
Лавозимоти стандартӣ
| Не. | Ном | Миқдорҳо |
| 1 | Экрани наркоз | 1 дона |
| 2 | Дастгирии бадан | 1 ҷуфт |
| 3 | Дастгирии даст | 1 ҷуфт |
| 4 | Дастгирии китф | 1 ҷуфт |
| 5 | Дастгирии пой | 1 ҷуфт |
| 6 | Дастгирии пой | 1 ҷуфт |
| 6 | Дастаки пули гурда | 1 дона |
| 7 | Матрас | 1 маҷмӯъ |
| 8 | Қулфи мустаҳкамкунӣ | 8 дона |
| 9 | Қисмати мустаҳкамкунандаи дароз | 1 ҷуфт |
| 10 | Пульти дастӣ | 1 дона |
| 11 | Хатти барқ | 1 дона |