Мизи ҷарроҳии гидравликии TS барои ҷарроҳии сина ва шикам, ЛОР, акушерӣ ва гинекология, урология ва ортопедия ва ғайра мувофиқ аст.
Баръакси мизи амалиётии дастӣ, мо барои танзими лавҳаҳои пушт ва пой аз системаи болобардории гидравликӣ ва пружинаи газӣ истифода мебарем. Раванди танзимро ҳам хомӯш ва ҳам қулай гардонед.
Пойгоҳи Y-шакл барои он истифода мешавад, ки мизи ҷарроҳии гидравликӣ устувории баландтар ва фазои холӣ дошта бошад, то кормандони тиббӣ ба бемор дар масофаи сифр наздик шаванд.
Тарроҳии чархҳои калон инчунин онро зидди ларзиш ва декомпрессия ҳангоми ҳаракат мегардонад.
1. Кафки хотираи пешрафта
Маводи рӯи мизи ҷарроҳии гидравликӣ оташгиранда ва зиддистатикӣ мебошад. Матраси полиуретанӣ (PU) ба осонӣ тоза карда мешавад ва мӯҳлати хизмати дароз дорад.
2. Пули гурда дарунсохт.
Дастаро ба сӯрохи мувофиқ ворид кунед, дастаро гардонед ва пули камарро ба мавқеи мувофиқ боло ё поён кунед, сипас дастаро кашед. Барои мизи кории гидравликии TS, баландии пули камар аз 100 мм зиёд аст.
3. ВоридотӣHидралиSсистема
Системаи гидравликии воридотӣ аз Амрико ҳаракати мизи кори дастиро устувор ва зуд мегардонад.
4. АкунҷӣAтанзимотwитҳGas Sпрингс
Ҳам табақаи қафо ва ҳам пайвандҳои табақаи пойҳои мизи амалиётии гидравликии TS бо сохторҳои дастгирии силиндраи пружинии газ муҷаҳҳаз шудаанд, ки танзимоти гуногунро нарм, хомӯш ва бидуни ларзиш таъмин мекунанд ва ҳамзамон сохтори буғумро самаранок муҳофизат мекунанд ва аз афтидан пешгирӣ мекунанд.
5. Лтарҳи аргер кастер
Пойгоҳи мизи кории механикии гидравликӣ бо чархҳои калон (диаметр) тарҳрезӣ шудааст.≥100 мм), ки барои ҳаракат чандир аст. Чархҳо ҳангоми тормоз кардан боло мераванд, пойгоҳи кат бо замин сахт дар тамос аст ва устуворӣ хуб аст.
Pареметрҳо
| Модел | Мизи амалиётии гидравликии TS |
| Дарозӣ ва паҳнӣ | 2050мм*500мм |
| Баландӣ (боло ва поён) | 890мм/ 690мм |
| Сарлавҳаи сар (боло ва поён) | 60°/60° |
| Табақи қафо (боло ва поён) | 75°/ 15° |
| Тахтачаи пой (боло / поён / ба берун) | 30°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Тренделенбурги баръакс | 25°/ 25° |
| Майл кардани паҳлӯӣ (чап ва рост) | 20°/ 20° |
| Баландшавии пули гурда | ≥110 мм |
| Матрас | Матраси хотира |
| Маводи асосӣ | 304 Пӯлоди зангногир |
| Иқтидори боркунии максималӣ | 200 кг |
| Кафолат | 1 сол |
SЛавозимоти стандартӣ
| Не. | Ном | Миқдорҳо |
| 1 | Экрани наркоз | 1 дона |
| 2 | Дастгирии бадан | 1 ҷуфт |
| 3 | Дастгирии даст | 1 ҷуфт |
| 4 | Оромии китф | 1 ҷуфт |
| 5 | Асобаи зону | 1 ҷуфт |
| 6 | Қулфи мустаҳкамкунӣ | 1 маҷмӯъ |
| 7 | Матрас | 1 маҷмӯъ |
| 8 | Тасмаи бадан | 1 маҷмӯъ |