Мизи кории механикии TS-1 аз пӯлоди зангногир сохта шудааст, ки дорои қувваи баланди механикӣ, муқовимат ба зангзанӣ ва тозакунии осон мебошад.
Баландии сатҳи катро бо истифода аз гардонандаи гидравликӣ танзим кунед ва кунҷи табақаи пои қафоро бо дигар асбобҳои ёрирасон танзим кунед.
Пойгоҳи Т-шакли мизи ҷарроҳии гидравликӣ устувор аст ва инчунин метавонад барои табибоне, ки муддати тӯлонӣ кор мекунанд, фазои кофӣ барои пойҳо фароҳам оварад.
Ду интихоби табақчаи пойи ҳамгирошуда ва табақчаи пои тақсимшуда мавҷуданд, ки барои одамоне, ки ниёзҳои гуногуни истеъмолӣ доранд, мувофиқанд.
1.Пойгоҳи Т
Пойгоҳи эргономикии шакли Т-шакли мизи ҷарроҳии дастӣ на танҳо устувории хуб ва ҳаракати чандир дорад, балки ба табибон фазои кофии пойро барои кам кардани хастагӣ дар кори дарозмуддат фароҳам меорад.
2.Пули гурда дарунсохт
Пули дарунсохти камар метавонад 110 мм боло равад, ки барои табибон дар анҷом додани ҷарроҳии гурда қулай аст.
3. Лавозимоти гуногун
Лавозимоти стандартӣ иборатанд аз дастгирии китф, дастгирии китф, дастгирии бадан, экрани наркоз ва дастгирии пой барои осон кардани амалиётҳои гуногун.
4. Системаи баландшавии гидравликӣ
Он бо гидравликӣ идора карда мешавад ва баландии сатҳи мизи механикии ҷарроҳӣ бо педали пой танзим карда мешавад. Он ҳамвор ва ором кор мекунад. Ҳатто агар барқ хомӯш бошад ҳам, он метавонад муқаррарӣ кор кунад. Барои минтақаҳое, ки барқи ноустувор дорад, мизҳои гидравликии корӣ метавонанд интихоб карда шаванд.
5.Пластинаи пойи ҳамгирошуда ё Пластинаи пойи ҷудошуда
Нусхаи соддаи пластинаи умумии пой мавҷуд аст, ки нархаш мувофиқ аст. Инчунин пластинаи дуқабата мавҷуд аст, ки онро боло ва поён танзим кардан мумкин аст ва барои осон кардани ҷарроҳии гуногуни узвҳои поёнӣ ба берун васеъ кардан мумкин аст.
Pареметрҳо
| Модел | Мизи ҷарроҳии механикии TS-1 |
| Дарозӣ ва паҳнӣ | 1980мм*500мм |
| Баландӣ (боло ва поён) | 950мм/ 750мм |
| Сарлавҳаи сар (боло ва поён) | 45°/ 90° |
| Табақи қафо (боло ва поён) | 75°/ 30° |
| Тахтачаи пой (боло / поён / ба берун) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Тренделенбурги баръакс | 20°/ 30° |
| Майл кардани паҳлӯӣ (чап ва рост) | 20°/ 20° |
| Баландшавии пули гурда | ≥110 мм |
| Матрас | Матраси хотира |
| Маводи асосӣ | 304 Пӯлоди зангногир |
| Иқтидори боркунии максималӣ | 200 кг |
| Кафолат | 1 сол |
SЛавозимоти стандартӣ
| Не. | Ном | Миқдорҳо |
| 1 | Экрани наркоз | 1 дона |
| 2 | Дастгирии бадан | 1 ҷуфт |
| 3 | Дастгирии даст | 1 ҷуфт |
| 4 | Оромии китф | 1 ҷуфт |
| 5 | Асобаи зону | 1 ҷуфт |
| 6 | Қулфи мустаҳкамкунӣ | 1 маҷмӯъ |
| 7 | Матрас | 1 маҷмӯъ |