Мизи амалиётии гидравликии TF гинекология, корпус, сутун ва пойгоҳ аз пӯлоди зангногир сохта шудаанд, ки дорои қувваи баланди механикӣ, муқовимат ба зангзанӣ мебошанд ва барои тозакунӣ ва безараргардонӣ мусоид мебошанд.
Ин мизи амалиётии гидравликии гинекологӣ бо такягоҳи китф, тасмаи китф, даста, такягоҳи пой ва педалҳо, ҳавзи хок бо филтр ва чароғи муоинаи гинекологии ихтиёрӣ муҷаҳҳаз аст.
Баландии мизи амалиётии гидравликии гинекологиро бо педалҳо ва майли катро бо ларзонидани даста танзим кардан мумкин аст.
Ҳангоми пахш кардани тормоз, пояи собит дар поёни кат паст мешавад, ки майдони тамос бо заминро зиёд мекунад ва устувории катро таъмин мекунад.
Он ба таври васеъ дар гинекология, акушерӣ, урология ва ҷарроҳии аноректалӣ истифода мешавад.
1. Маводи пӯлоди зангногир
Корпуси асосӣ, рельсҳои паҳлӯӣ, сутуни бардоранда ва пояи мизи ҷарроҳии гидравликии гинекологӣ аз пӯлоди зангногири баландсифати 304 сохта шудаанд, ки дорои қувваи баланди механикӣ, муқовимат ба зангзанӣ ва тозакунии осон мебошанд.
2. Сатҳи васеи миз
Паҳнои сатҳи мизи ҷарроҳии гидравликии гинекологӣ метавонад ба 600 мм расад, ки барои одамони дорои намуди мушаххаси бадан хеле мувофиқ аст ва роҳатро беҳтар мекунад.
3. Лавозимоти гуногунҷабҳа
Илова бар такягоҳи стандартии китф, тасмаҳои китфӣ, дастаҳо, такягоҳҳои пой, педалҳои пой, ҳавзи партов, чароғи муоинаи гинекологӣ низ ихтиёрӣ дастрасанд.
4. Пойи беназири собит
Пойи беназири мизи ҷарроҳӣ, ки дар он ҷо пойҳои мустаҳкам ҷойгир карда шудаанд, майдони тамосро бо замин зиёд мекунанд ва устувории гинекологияи гидравликиро таъмин мекунанд.
Параметрҳо
| Модел | Мизи амалиётии гидравликии TF гинекология |
| Дарозӣ ва паҳнӣ | 1800мм * 600мм |
| Баландӣ (боло ва поён) | 900мм / 680мм |
| Тренделенбург/Тренделенбурги баръакс | 8°/ 20° |
| Табақи қафо (боло ва поён) | 70°/ 11° |
| Шиддат | 220В/110В |
| Басомад | 50Гц / 60Гц |
| Матрас | Матраси бефосила |
| Маводи асосӣ | 304 Пӯлоди зангногир |
| Иқтидори боркунии максималӣ | 173 кг |
| Кафолат | 1 сол |
SстандартӣЛавозимот
| Не. | Ном | Миқдорҳо |
| 1 | Дастгирии даст | 1 ҷуфт |
| 2 | Дастак | 1 ҷуфт |
| 3 | Пластинаи пой | 1 дона |
| 4 | Матрас | 1 маҷмӯъ |
| 5 | Ҳавзаи партовҳо | 1 дона |
| 6 | Қулфи мустаҳкамкунӣ | 1 ҷуфт |
| 7 | Асобаи зону | 1 ҷуфт |
| 8 | Педал | 1 ҷуфт |