Ин мизи ҷарроҳии электрогидравликӣ ба 5 қисм тақсим мешавад: қисмати сар, қисмати пушт, қисмати думба ва ду қисмати ҷудошавандаи пой.
Маводи нахи интиқоли баланди рӯшноӣ ва лағжиши уфуқии 340 мм ҳангоми сканкунии рентгенӣ аз пайдоиши нуқтаи ноаён кафолат медиҳад.
Ин мизи кории электрогидравликӣ бо системаи идоракунии дугона муҷаҳҳаз шудааст, то кори бе мушкилро таъмин кунад.
Он метавонад бо чаҳорчӯбаи сари бисёрфунксионалӣ ва чаҳорчӯбаи ортопедӣ муҷаҳҳаз бошад.
Функсияи аз нав танзимкунии як тугма, метавонад мавқеи аввалаи уфуқиро барқарор кунад. Хам кардан ва хам кардани як тугма, функсияи тахтаи пойҳои барқӣ, вақти зиёдро сарфа мекунад.
Он барои ҷарроҳиҳои гуногун, аз қабили ҷарроҳии шикам, акушерӣ, гинекология, ЛОР, урология, аноректалӣ ва ортопедия ва ғайра мувофиқ аст.
1.Сатҳи дарозтар ва васеътари миз
Дарозии сатҳи мизи ҷарроҳии электрогидравликӣ метавонад ба 2180 мм ва паҳнои он ба 550 мм расад, ки барои ниёзҳои баъзе гурӯҳҳои махсус мувофиқ аст ва инчунин метавонад беморро роҳаттар гардонад.
2. Системаи идоракунии дукарата
Мизи кории электрогидравликӣ бо системаи дугонаи идоракунии асосӣ/контроллери ёрирасон муҷаҳҳаз шудааст, то кори бемушкилро таъмин намояд.
3.Flex & Re-flex ва як тугма аз нав танзимкунӣ
Функсияи аз нав танзимкунии як тугма, метавонад мавқеи аввалияи уфуқӣ, як хамшавии як тугма ва баръакси хамшавии баръаксро барқарор кунад
4. Табақчаи пойи танзимшудаи барқии ихтиёрӣ
Тарҳи модулии васлшавандаи табақчаи пой метавонад табақчаи пойро ба таври барқӣ танзим кунад, ки вақти танзими мавқеъро хеле сарфа мекунад.
5. Батареяи барқгирандаи дохилӣ
Мизи ҷарроҳии барқӣ-гидравликии TDY-Y-2 бо батареяи барқгирандаи баландсифат муҷаҳҳаз шудааст, ки метавонад ба ниёзҳои 50 амалиёт ҷавобгӯ бошад. Дар айни замон, он дорои манбаи барқи AC барои таъмини энергияи барқӣ барои таъмини бехатарии ҳадди аксар мебошад.
Pареметрҳо
| МоделАшё | Мизи ҷарроҳии электрогидравликии TDY-Y-2 |
| Дарозӣ ва паҳнӣ | 2170мм*550мм |
| Баландӣ (боло ва поён) | 1100мм / 690мм |
| Табақи сар (боло/поён/чандир) | 45°/ 90°/ 40° |
| Табақи қафо (боло ва поён) | 85°/ 40° |
| Тахтачаи пой (боло / поён / ба берун) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Тренделенбурги баръакс | 30°/ 30° |
| Майл кардани паҳлӯӣ (чап ва рост) | 20°/ 20° |
| Баландшавии пули гурда | 100 мм |
| Лағжиши уфуқӣ | 350 мм |
| Мавқеи сифрӣ | Як тугма, стандартӣ |
| Флекс/Рефлекс | Амалиётҳои якҷоя |
| Тахтаи рентгенӣ | Ихтиёрӣ |
| Сафҳаи идоракунӣ | Стандартӣ |
| Тугмаи қатъи фаврӣ | Стандартӣ |
| Системаи электромоторӣ | Чаогер аз Тайван |
| Шиддат | 220В/110В |
| Басомад | 50Гц / 60Гц |
| Мутобиқати барқ | 1.0 кВт |
| Батарея | Бале |
| Матрас | Матраси хотира |
| Маводи асосӣ | 304 Пӯлоди зангногир |
| Иқтидори боркунии максималӣ | 300 кг / 350 кг |
| Кафолат | 1 сол |
Aлавозимот
| Не. | Ном | Миқдорҳо |
| 1 | Экрани наркоз | 1 дона |
| 2 | Дастгирии бадан | 1 ҷуфт |
| 3 | Дастгирии даст | 1 ҷуфт |
| 4 | Дастгирии китф | 1 ҷуфт |
| 5 | Дастгирии пой | 1 ҷуфт |
| 6 | Дастаки пули гурда | 1 дона |
| 7 | Матрас | 1 маҷмӯъ |
| 8 | Қулфи мустаҳкамкунӣ | 8 дона |
| 9 | Қисмати мустаҳкамкунандаи дароз | 1 ҷуфт |
| 10 | Идоракунии дурдаст | 1 дона |
| 11 | Хатти барқ | 1 дона |
| 12 | Равғани гидравликӣ | 1 банкаи равған |