Мизи кории гидравликии барқии TDY-Y-1 сохтори интиқоли гидравликии воридотии барқиро қабул мекунад, ки технологияи анъанавии интиқоли асои телаи барқиро иваз мекунад.
Танзими мавқеъ дақиқтар аст, суръати ҳаракат яксонтар ва устувортар аст ва иҷрои он боэътимод ва пойдор аст.
Пойгоҳи шакли Y устуворӣ ва фазои кофии пойро таъмин мекунад.
Функсияи тарҷума ва тахтаи кати шаффоф, ки бо дастаки C муҷаҳҳаз шудааст, метавонад сканкунии рентгении тамоми баданро анҷом диҳад.
Системаи идоракунии дугона, илова бар пулти дурдасти дастӣ, бо системаи идоракунии фаврии сутунӣ муҷаҳҳаз шудааст. Функсияи аз нав танзимкунии як тугма самаранокии кори духтурро таъмин мекунад.
Ин мизи ҷарроҳии электрогидравликӣ барои ҷарроҳиҳои гуногун, аз қабили ҷарроҳии шикам, акушерӣ, гинекология, ЛОР, урология, аноректалӣ ва ортопедия ва ғайра мувофиқ аст.
1.Системаи идоракунии дукарата
Мизи кории гидравликии барқии TDY-Y-1 дорои усулҳои идоракунии дугона мебошад, яке контроллери симӣ бо функсияи аз нав танзимкунии сатҳи автоматии як тугмача мебошад. Ва дигаре системаи идоракунии фавқулоддаи сутунӣ мебошад. Ду маҷмӯи системаҳои мустақили амалиётӣ бо ҳамон вазифа кафолат медиҳанд, ки системаи идоракунии фавқулодда ҳангоми аз кор мондани контроллери симӣ метавонад боэътимод кор кунад ва истифодаи бехатари мизи кориро таъмин мекунад.
2. Барои сканкунии рентгенӣ дастрас аст
Рӯи мизи мизи OR-и электрикӣ-гидравликӣ метавонад нурҳои рентгениро гузаронад ва дар қисми поёнии миз рельси роҳнамо барои интиқоли қуттиҳои плёнкаи рентгенӣ насб карда шудааст.
3. Мутобиқ бо дастаки C
Зарбаи ҳаракати уфуқии барқӣ 340 мм аст, ки фазои дақиқ ва қулайи ҷойгиркуниро барои бозуи C фароҳам меорад ва метавонад рентгени тамоми баданро бидуни ҳаракат додани бемор анҷом диҳад.
4. Батареяҳои пуршаванда
Мизи ҷарроҳии барқӣ-гидравликии TDY-Y-1 бо батареяҳои барқгирандаи баландсифат муҷаҳҳаз шудааст, ки метавонанд ба ниёзҳои ≥50 амалиёт ҷавобгӯ бошанд ва кори онро бидуни манбаи барқи беруна таъмин намоянд. Батареяи барқгиранда нигоҳдорӣ талаб намекунад ва метавонад муддати тӯлонӣ истифода шавад. Дар айни замон, қувваи барқи AC метавонад барои таъмини энергияи барқӣ истифода шавад, то бехатарии ҳадди аксарро таъмин кунад.
5.Oтугмаи навResetФмай
Функсияи нави аз нав танзимкунии як тугма амалиёти мураккабро содда мекунад
Параметрҳо
| Модел | Мизи кории электрикӣ-гидравликии TDY-Y-1 |
| Дарозӣ ва паҳнӣ | 1960 мм * 500 мм |
| Баландӣ (боло ва поён) | 1090мм / 690мм |
| Сарлавҳаи лавҳа (боло / поён / чандир) | 60°/ 85°/0° |
| Табақи қафо (боло ва поён) | 85°/ 40° |
| Тахтачаи пой (боло / поён / ба берун) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Тренделенбурги баръакс | 28°/ 28° |
| Майл кардани паҳлӯӣ (чап ва рост) | 18°/ 18° |
| Баландшавии пули гурда | 100 мм |
| Лағжиши уфуқӣ | 340 мм |
| Мавқеи сифрӣ | Як тугма, стандартӣ |
| Флекс/Рефлекс | Амалиётҳои якҷоя |
| Тахтаи рентгенӣ | Ихтиёрӣ |
| Сафҳаи идоракунӣ | ихтиёрӣ |
| Тугмаи қатъи фаврӣ | Ихтиёрӣ |
| Системаи электромоторӣ | Чаогер аз Тайван |
| Шиддат | 220В/110В |
| Басомад | 50Гц / 60Гц |
| Мутобиқати барқ | 1.0 кВт |
| Батарея | Бале |
| Матрас | Матраси хотира |
| Маводи асосӣ | 304 Пӯлоди зангногир |
| Иқтидори боркунии максималӣ | 250 кг / 300 кг |
| Кафолат | 1 сол |
SЛавозимоти стандартӣ
| Не. | Ном | Миқдорҳо |
| 1 | Экрани наркоз | 1 дона |
| 2 | Дастгирии бадан | 1 ҷуфт |
| 3 | Дастгирии даст | 1 ҷуфт |
| 4 | Дастгирии китф | 1 ҷуфт |
| 5 | Дастгирии пой | 1 ҷуфт |
| 6 | Пластинаи пой | 1 ҷуфт |
| 7 | Дастаки пули гурда | 1 дона |
| 8 | Матрас | 1 маҷмӯъ |
| 9 | Қулфи мустаҳкамкунӣ | 8 дона |
| 10 | Идоракунии дурдаст | 1 дона |
| 11 | Хатти барқ | 1 дона |
| 12 | Равғани гидравликӣ | 1 банкаи равған |