Ҳамаи рӯйпӯшҳо аз пӯлоди зангногири 304 сохта шудаанд, ки тоза ва безараргардонӣ карданашон осон аст.
Маводи нахи дорои интиқоли баланди рӯшноӣ барои истифодаи рентгенӣ мувофиқ аст.
Тарҳи васеъшудаи матраси беморон имкон медиҳад, ки бароҳаттар дар мизи ҷарроҳӣ хобанд.
Мизи кории электрогидравликии TDY-G-1 системаи пешрафтаи идоракунии гидравликӣ, клапанҳои боэътимоди электромагнитӣ ва насосҳои равғанро аз Тайван қабул мекунад, ки кори ором ва устуворро таъмин мекунад.
1.UпастPмавқеъ
Баландии пасттарини ин мизи OR-и барқӣ-гидравликиро то 520 мм танзим кардан мумкин аст, ки барои ҷарроҳии мағзи сар ва ҷарроҳии чашм хеле мувофиқ аст. Пластинаи сарпӯши ҷудошаванда метавонад бо чаҳорчӯбаи сари буранда барои истифодаи мизи ҷарроҳӣ мувофиқ бошад.
2. Табақи сари дугонаи пайвандӣ
Пластинаи сари дугонаи ин мизи OR-и электрикӣ-гидравликӣ метавонад баландии сари тахтаро озодона танзим кунад, ки ба бемор имкон медиҳад, ки ҳангоми иҷрои амалиёт дар мавқеъҳои гуногун кунҷи сари бароҳат дошта бошад.
3.Bгуноҳ-дар гурдаBқаторкӯҳ
Пули гурда аз маводи PMMA-и баландсифат сохта шудааст, зуд мавқеъҳои гуногунро ишғол мекунад ва вақти кориро хеле сарфа мекунад.
4. Батареяи барқгирандаи дохилӣ
Он бо батареяи барқгирандаи баландсифат муҷаҳҳаз шудааст, ки метавонад ба ниёзҳои 50 амалиёт ҷавобгӯ бошад. Дар айни замон, он дорои манбаи барқи AC барои таъмини энергияи барқӣ барои таъмини бехатарии ҳадди аксар мебошад.
5. Тормозҳои механикӣ
Тормозҳои педали механикӣ зудтар, қулай, бехатар ва боэътимод мебошанд
Pареметрҳо
| Модел | Мизи OR-и барқӣ-гидравликии TDY-G-1 |
| Дарозӣ ва паҳнӣ | 2080мм * 550мм |
| Баландӣ (боло ва поён) | 820мм / 520мм |
| Сарлавҳаи сар (боло ва поён) | 45°/ 90° |
| Табақи қафо (боло ва поён) | 80°/ 20° |
| Тахтачаи пой (боло / поён / ба берун) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Тренделенбурги баръакс | 20°/ 20° |
| Майл кардани паҳлӯӣ (чап ва рост) | 15°/ 15° |
| Баландшавии пули гурда | 110 мм |
| Системаи электромоторӣ | Чаогер аз Тайван |
| Шиддат | 220В/110В |
| Басомад | 50Гц / 60Гц |
| Мутобиқати барқ | 1.0 кВт |
| Батарея | Бале |
| Матрас | Матраси хотира |
| Маводи асосӣ | 304 Пӯлоди зангногир |
| Иқтидори боркунии максималӣ | 200 кг |
| Кафолат | 1 сол |
SЛавозимоти стандартӣ
| Не. | Ном | Миқдорҳо |
| 1 | Экрани наркоз | 1 дона |
| 2 | Дастгирии бадан | 1 ҷуфт |
| 3 | Дастгирии даст | 1 ҷуфт |
| 4 | Дастгирии китф | 1 ҷуфт |
| 5 | Дастгирии пой | 1 ҷуфт |
| 6 | Дастгирии пой | 1 ҷуфт |
| 7 | Дастаки пули гурда | 1 дона |
| 8 | Қисмати мустаҳкамкунандаи дароз | 1 ҷуфт |
| 9 | Қулфи мустаҳкамкунӣ | 8 дона |
| 10 | Пульти дастӣ | 1 дона |
| 11 | Хатти барқ | 1 дона |
| 12 | Педал | 1 ҷуфт |