Мизи ҷарроҳии барқии TDY-1 системаи амалиётии муҳаррики теладиҳандаи барқиро истифода мебарад, то боварӣ ҳосил кунад, ки он метавонад ҳангоми кор танзимоти гуногуни мавқеъро, аз ҷумла бардоштани миз, майл ба пеш ва қафо, майл ба чап ва рост, қат кардани табақчаи қафо ва транскрипсия, анҷом диҳад.
Ин мизи ҷарроҳии барқии бисёрфунксионалӣ барои ҷарроҳиҳои гуногун, аз қабили ҷарроҳии шикам, акушерӣ, гинекология, ЛОР, урология, аноректалӣ ва ортопедия ва ғайра мувофиқ аст.
1. Дар сканеркунии рентгенӣ дастрас аст
Рӯйпӯши мизи PFCC метавонад барои сканкунии рентгенӣ ҳангоми ҷарроҳӣ истифода шавад. Мизи ҷарроҳии барқии TDY-1 метавонад ба масофаи беш аз 300 мм ҳаракат кунад, ки барои бозуи C-шакл ҳангоми ҷарроҳӣ минтақаи дурнамои хуб фароҳам меорад ва онро бо қуттиҳои плёнкаи рентгенӣ истифода бурдан мумкин аст.
2. Системаи назорати дукаратаи ихтиёрӣ
Контроллери дастӣ ва идоракунии иловагии панелӣ муҳофизати дукаратаро ҳангоми ҷарроҳӣ таъмин мекунанд.
3. Батареяи барқгирандаи дарунсохт
Мизи ҷарроҳии барқии TDY-1 бо батареяи барқгирандаи баландсифат муҷаҳҳаз шудааст, ки метавонад ба ниёзҳои 50 амалиёт ҷавобгӯ бошад. Дар айни замон, он дорои манбаи барқи AC барои таъмини энергияи барқӣ барои таъмини бехатарии ҳадди аксар мебошад.
4. Пули гурдаи дарунсохт
Пули дарунсохт, ки барои табибон барои анҷом додани ҷарроҳии сафро ва гурда қулай аст
Параметрҳо
| Модел | Мизи ҷарроҳии барқии TDY-1 |
| Дарозӣ ва паҳнӣ | 2070мм*550мм |
| Баландӣ (боло ва поён) | 1000мм / 700мм |
| Сарлавҳаи сар (боло ва поён) | 45°/ 90° |
| Табақи қафо (боло ва поён) | 75°/ 20° |
| Тахтачаи пой (боло / поён / ба берун) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Тренделенбурги баръакс | 25°/ 25° |
| Майл кардани паҳлӯӣ (чап ва рост) | 15°/ 15° |
| Баландшавии пули гурда | ≥110 мм |
| Лағжиши уфуқӣ | 300 мм |
| Флекс/Рефлекс | Амалиётҳои якҷоя |
| Тахтаи рентгенӣ | Ихтиёрӣ |
| Сафҳаи идоракунӣ | Стандартӣ |
| Системаи электромоторӣ | Jiecang |
| Шиддат | 220В/110В |
| Басомад | 50Гц / 60Гц |
| Мутобиқати барқ | 1.0 кВт |
| Батарея | Бале |
| Матрас | Матраси хотира |
| Маводи асосӣ | 304 Пӯлоди зангногир |
| Иқтидори боркунии максималӣ | 200 кг |
| Кафолат | 1 сол |
Лавозимоти стандартӣ
| Не. | Ном | Миқдорҳо |
| 1 | Экрани наркоз | 1 дона |
| 2 | Дастгирии бадан | 1 ҷуфт |
| 3 | Дастгирии даст | 1 ҷуфт |
| 4 | Дастгирии китф | 1 ҷуфт |
| 5 | Дастгирии пой | 1 ҷуфт |
| 6 | Дастгирии пой | 1 ҷуфт |
| 6 | Дастаки пули гурда | 1 дона |
| 7 | Матрас | 1 маҷмӯъ |
| 8 | Қулфи мустаҳкамкунӣ | 8 дона |
| 9 | Қисмати мустаҳкамкунандаи дароз | 1 ҷуфт |
| 10 | Пульти дастӣ | 1 дона |
| 11 | Хатти барқ | 1 дона |