Мизи акушерии бисёрфунксионалии FD-G-2 барои таваллуди акушерӣ, муоинаи гинекологӣ ва ҷарроҳӣ васеъ истифода мешавад.
Корпус, сутун ва пояи мизи интиқоли барқӣ аз пӯлоди зангногири 304 сохта шудааст, ки ба зангзанӣ тобовар аст ва тоза карданаш осон аст.
Пластинаҳои пой ҷудошавандаанд, ки барои барқароршавии баъди ҷарроҳӣ мусоидат мекунанд.
Системаи идоракунии дугона, на танҳо тавассути идоракунии дурдасти дастӣ, балки инчунин тавассути тугмаи пой.
Лавозимоти пурра, стандартӣ бо версияи дастгирии пой, педалҳо, ҳавзи хок бо филтр ва чароғи ихтиёрии муоинаи гинекологӣ.
Пойгоҳи шакли U на танҳо ба устувории мизи ҷарроҳӣ мусоидат мекунад, балки барои духтур фазои кофӣ барои пойҳо фароҳам меорад, то хастагиро кам кунад.
1.Системаи идоракунии дукарата
Контроллери дастӣ ва тугмаи пой назорати дуюмдараҷаро барои таъмини бехатарии амалиёт ва амалӣ кардани мавқеъҳои гуногун иҷро мекунанд.
2. Пластинаи ҷудошавандаи пой
Пластинаи ҷудошавандаи пойҳои мизи барқии таваллуд истироҳати баъдиҷарроҳиро осон мекунад ва дарди баъдиҷарроҳиро кам мекунад
3.304 Пӯлоди зангногир
Ҳамаи рӯйпӯшҳои мизи ҷарроҳии гинекологӣ аз пӯлоди зангногири баландсифати 304 сохта шудаанд. Устувор, тоза ва безараргардонӣ кардан осон аст.
Пойгоҳи шакли 4.U
Пойгоҳи U-шакли мизи акушерии гинекологӣ на танҳо майдони тамос байни поя ва заминро зиёд мекунад ва онро устувортар мекунад, балки инчунин фазои кофӣ барои кори кормандони тиб фароҳам меорад, то хастагиро кам кунад.
5. Лавозимоти гуногунҷабҳа
Илова бар такягоҳи стандартии китф, тасмаҳои китфӣ, дастаҳо, такягоҳҳои пой, педалҳои пой, ҳавзи партов, чароғи муоинаи гинекологӣ низ ихтиёрӣ дастрасанд.
Pпараметрҳо:
| МоделАшё | Мизи интиқоли барқии FD-G-2 |
| Дарозӣ ва паҳнӣ | 1880мм*600мм |
| Баландӣ (боло ва поён) | 940мм/ 680мм |
| Табақи қафо (боло ва поён) | 45 °10° |
| Лавҳаи нишаст (боло ва поён) | 20° 9° |
| Табақи пой ба берун | 90° |
| Шиддат | 220В/110В |
| Басомад | 50Гц / 60Гц |
| Батарея | Бале |
| Мутобиқати барқ | 1.0 кВт |
| Матрас | Матраси бефосила |
| Маводи асосӣ | 304 Пӯлоди зангногир |
| Иқтидори боркунии максималӣ | 200 кг |
| Кафолат | 1 сол |
SстандартӣЛавозимот
| Не. | Ном | Миқдорҳо |
| 1 | Дастгирии даст | 1 ҷуфт |
| 2 | Дастак | 1 ҷуфт |
| 3 | Пластинаи пой | 1 дона |
| 4 | Матрас | 1 маҷмӯъ |
| 5 | Ҳавзаи партовҳо | 1 дона |
| 6 | Қулфи мустаҳкамкунӣ | 1 ҷуфт |
| 7 | Асобаи зону | 1 ҷуфт |
| 8 | Педал | 1 ҷуфт |
| 9 | Пульти дастӣ | 1 дона |
| 10 | Калиди пой | 1 дона |