Мизи муоинаи гинекологии барқии FD-G-1 аз маводҳои баландқувват истифода мебарад ва ба зангзанӣ тобовар аст, ки барои тозакунӣ ва безараргардонии ҳаррӯзаи беморхона мусоидат мекунад.
Баландии сатҳи мизи санҷишӣ, кунҷи тахтаи қафо ва тахтаи пойро тавассути тугмаи пой танзим кардан мумкин аст.
Лавозимот пурра мебошанд ва такягоҳҳои китфӣ, тасмаҳои китфӣ, тасмаҳои дастӣ, дастаҳо, такягоҳҳои пой ва ҳавзҳои хок бо ҷумбандаҳо ҳамчун стандарт мавҷуданд.
Пойгоҳи мизи муоинаи гинекологӣ сохтори шакли U-ро дорад, ки фазои ҳаракати пой ва пойҳоро барои кори ҳаррӯзаи духтур фароҳам меорад.
Ин кати ҷарроҳӣ барои муоинаи тиббии гинекологӣ на танҳо барои муоинаи гинекологӣ, балки барои урологияи мардон низ мувофиқ аст.
1.Матраси кафкдори бефосила
Матраси қолабии мизи муоинаи гинекологии электрикӣ аз технологияи навтарини кафккунии бефосила истифода мебарад, ки бароҳатии беморро ба таври назаррас беҳтар мекунад.
2.Маводи ба зангзанӣ тобовар
Ҳама рӯйпӯшҳои мизи муоинаи гинекологии барқӣ аз маводи аълосифат сохта шудаанд, ки ба зангзанӣ тобовар, тоза ва безараргардонӣ кардан осонанд.
3. Гузариш ба пой
Бо тугмаи пой муҷаҳҳаз шудааст, ҳаракатҳои гуногуни мизи муоинаи акушериро чандир идора мекунад.
4.Лавозимоти бисёрҷониба
Илова бар такягоҳи стандартии китф, тасмаҳои китфӣ, дастаҳо, такягоҳҳои пой, педалҳои пой, ҳавзи партов, чароғи муоинаи гинекологӣ ё курсии духтур низ ихтиёрӣ дастрасанд.
Параметрҳо
| МоделАшё | Мизи муоинаи барқии гинекологии FD-G-1 |
| Дарозӣ ва паҳнӣ | 1800мм * 550мм |
| Баландӣ (боло ва поён) | 950мм / 680мм |
| Тренделенбург / Баръакси Тренделенбург | 14°/ 17° |
| Табақи қафо (боло ва поён) | 60°/10° |
| Системаи электромоторӣ | Jiecang |
| Шиддат | 220В/110В |
| Басомад | 50Гц / 60Гц |
| Мутобиқати барқ | 1.0 кВт |
| Батарея | Бале |
| Матрас | Матраси бефосила |
| Маводи асосӣ | ABS |
| Иқтидори боркунии максималӣ | 150 кг |
| Кафолат | 1 сол |
SстандартӣЛавозимот
| Не. | Ном | Миқдорҳо |
| 1 | Дастгирии даст | 1 ҷуфт |
| 2 | Пластинаи пой | 1 маҷмӯъ |
| 3 | Матрас | 1 маҷмӯъ |
| 4 | Дастак | 1 ҷуфт |
| 5 | Калиди пой | 1 маҷмӯъ |