1.Мавқеи хеле паст
Баландии ҳадди ақали мизи ҷарроҳии офтальмологӣ метавонад то 500 мм танзим карда шавад. Системаи маъруфи гардонандаи электромагнитӣ ҳангоми кор устувор, боэътимод ва бидуни садо мебошад. Он беҳтарин интихоб барои ҷарроҳии офтальмология ва узвҳои бинӣ мебошад.
2.Табақчаи сарпӯши ҷудошаванда
Табақчаи сарпӯши ҷудошавандаро бо ёрии фишанги механикӣ ба осонӣ идора кардан мумкин аст.
Тарҳи қаъри болишти сари курсӣ ба талаботи эргономикӣ ҷавобгӯ аст.
3. Сатҳи васеъ
Паҳнои сатҳ метавонад ба 550 мм расад, ки ба бемор имкон медиҳад, ки бароҳаттар дар он хобад
4. Гузариши пойи чандир
Кунҷи табақчаи қафо ва табақчаи пойро тавассути тугмаи пой танзим кардан мумкин аст, ки барои духтур қулай аст, ки мавқеи беморро ҳангоми амалиёти офтальмологӣ ба ҳолати беҳтарин танзим кунад.
5. Тормози гулбарг
Тормозҳои педали механикӣ зудтар, қулай, бехатар ва боэътимод мебошанд.
6. Курсии ихтиёрии духтур
Курсии духтур метавонад дасттакӯбҳо, пушткӯтоҳҳо ва баландии нишастро танзим кунад.
Параметрҳо
| Модел | Мизи ҷарроҳии барқии чашм TDG-2 |
| Дарозӣ ва паҳнӣ | 2080мм * 550мм |
| Баландӣ (боло ва поён) | 700мм / 500мм |
| Сарлавҳаи сар (боло ва поён) | 45°/ 90° |
| Табақи қафо (боло ва поён) | 45°/ 20° |
| Тахтачаи пой (боло ва поён) | 45°/ 20° |
| Лағжиши уфуқӣ | 300 мм |
| Системаи электромоторӣ | Jiecang |
| Шиддат | 220В/110В |
| Басомад | 50Гц / 60Гц |
| Мутобиқати барқ | 1.0 кВт |
| Батарея | Бале |
| Матрас | Матраси хотира |
| Маводи асосӣ | 304 Пӯлоди зангногир |
| Иқтидори боркунии максималӣ | 200 кг |
| Кафолат | 1 сол |
Лавозимоти стандартӣ
| Не. | Ном | Миқдорҳо |
| 1 | Асои инфузия | 1 маҷмӯъ |
| 2 | Шӯрои дастӣ | 1 ҷуфт |
| 3 | Табақчаи асбобҳо | 1 маҷмӯъ |
| 4 | Қулфи мустаҳкамкунӣ | 1 маҷмӯъ |
| 5 | Матрас | 1 маҷмӯъ |
| 6 | Калиди пой | 1 маҷмӯъ |